Ubezpieczenia

Grupowe ubezpieczenia zdrowotne

Grupowe ubezpieczenia zdrowotne to ubezpieczenia pokrywające koszty prywatnego leczenia w Polsce w wybranych placówkach medycznych. Mogą dotyczyć pracowników, ale też ich rodzin – dopasowujemy najlepszą ofertę do potrzeb naszych Klientów.

Grupowe ubezpieczenia zdrowotneUbezpieczenia medyczne stają się standardem


Ubezpieczenia zdrowotne stają się standardem w nowoczesnych firmach. Liczni przedsiębiorcy oferują je chcąc zwiększyć atrakcyjność warunków pracy. Ubezpieczenia zdrowotne jako benefit dla pracowników zwiększają lojalność pracowników i atrakcyjność pracodawcy. Pracodawca może w całości pokrywać składkę lub na zasadzie partycypacji – część finansuje pracownik ze swojego wynagrodzenia.
Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorstw zainteresowanych zakupem pakietu świadczeń dla pracowników w postaci ubezpieczeń zdrowotnych dla nich samych lub również członków ich rodzin czy partnerów życiowych. Skorzystanie z doświadczenia brokera zapewnia profesjonalną analizę i porównanie różnych ofert przez niezależnego pośrednika.


Czym są ubezpieczenia zdrowotne?


Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawcy dodatkowych benefitów – między innymi prywatnej opieki medycznej zapewniającej kompleksową ochronę w postaci opieki medycznej na co dzień. Popularny jest też wariant rodzinny – obejmujący nie tylko pracownika, ale także jego bliskich. Oferta obejmuje zwykle m.in. konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i rehabilitację, czyli komfortową opiekę medyczną i dostęp do lekarzy specjalistów bez kolejek i skierowań.
Grupowe ubezpieczenie zdrowotne może być oferowane w kilku wariantach, w zależności od wysokości płaconej składki. W ramach tego ubezpieczenia są pokrywane świadczenia zdrowotne zarówno z zakresu podstawowej, jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej i/lub medycyny pracy. Zależnie od wybranego wariantu ubezpieczenia, to ubezpieczyciel bierze na siebie obowiązek zapłaty za wskazane badania i analizy lekarskie. Niektórzy pracownicy mogą mieć najtańszy wariant podstawowy, czy tez trochę droższy wariant standardowy. Jeśli pracodawca chce wyróżnić niektórych pracowników, może im zaoferować najwyższe pakiety medyczne obejmujące większą ilość świadczeń.


Możliwość rozszerzenia oferty ubezpieczenia zdrowotnego


Zakres opieki medycznej ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem, ale można też ubezpieczenie rozszerzyć o wybrane opcje dodatkowe, np. chirurgię jednego dnia, opiekę medyczną w leczeniu nowotworu lub w ciężkiej chorobie, usługi stomatologiczne czy wizyty domowe. Dostępne są również warianty pokrywające koszty hospitalizacji. Co więcej, ubezpieczenie może dotyczyć samych pracowników, jak i ich rodzin. W ramach składki można ubezpieczyć też dzieci oraz współmałżonka/partnera życiowego.


Istnieją również pakiety medyczne umożliwiające pracodawcy skorzystanie z obniżenia wpłat na PFRON.


Skorzystaj z usług brokera ubezpieczeniowego


Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość branży i aktualizowanie wiedzy na bieżąco. Pośredniczymy między naszymi Klientami – zwykle korporacyjnymi – a towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby znaleźć i zarekomendować najlepszą ofertę ubezpieczeń zdrowotnych. W imieniu Klienta negocjujemy warunki, aby uzyskać ofertę jak najlepiej odpowiadającą jego oczekiwaniom i potrzebom. Bierzemy też pod uwagę rodzaj prowadzonej działalności i wiążące się z tym ryzyka.
Zapewniamy profesjonalną analizę poszczególnych ofert oraz doradztwo, prowadzimy rozmowy z ubezpieczycielem dotyczące m.in. rozszerzenia propozycji o opcje dodatkowe oraz obniżenia zaproponowanej składki. Załączamy też własną rekomendację najlepszej umowy ubezpieczenia wraz z uzasadnieniem.


Zobacz także ubezpieczenia na życieSKONTAKTUJ SIĘ Z  NAMI !

Ubezpieczenie karnoskarbowe

Poprzedni

Ubezpieczenie karnoskarbowe

Grupowe ubezpieczenia na życie

Następny

Grupowe ubezpieczenia na życie